Sıra Dışı Saksı Çiçekleri

Çiçek göndermek istediğinizde tercihinizi mutlaka şık buketlerden yana yapmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz muhteşem görünümleriyle bulundukları ortamın genel havasını bile değiştirebilen saksı çiçeği siparişi de verebilir ve sevdiklerinize saksı çiçekleri de gönderebilirsiniz. Özellikle çiçek bakımından hoşlananlar için sıra dışı bir saksı çiçeğini hediye olarak almak gayet cazip olabiliyor.

Özel Günler İçin Farklı Saksı Çiçekleri

Menekşe, sümbül gibi saksı çiçeklerine sahip olanları şaşırtmak için bu sıra dışı bitkilere yönelebilirsiniz. Örneğin kahve fidanı sevdiklerinizi mutlu edebilecek bir saksı bitkisi olduğundan saksı çiçeği gönder diyerek harika bir kahve fidanının gönderimini yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek de minyatür bir para ağacı… Son derece farklı yapraklara sahip olan bu bitki de tüm özel günlerde gönderilebilir.

spatifilyum

spatifilyum

Aloecosmo şirin görünümü ve kalın yapraklarıyla ideal bir seçenek olabiliyor. Yapraklarının içerisindeki sıvının kozmetik sektöründe de kullanıldığı bu bitkinin bakımı da gayet kolay. Minyatür ağaçlar da gönderimi yapılabilecek bitkiler arasında bulunuyor. Minyatür zeytin ağacı ya da minyatür mandalina ağacı hem işyerleri hem de evler için tercih edilebilir.

Saksı Çiçeği Fiyatları

Bu bitkilerin gönderimini yapmak için yüksek rakamlarla ödeme gerçekleştirmeniz gerekmiyor. Çünkü gayet uygun fiyatlara sahip olan bu bitkiler bütçeleri de asla sarsmıyor. İnternet üzerinden online olarak kolaylıkla sipariş verebilir ve ödemenizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Çiçeğinize dilediğiniz mesajın eklenmesini de sağlayabilir ve yakınlarınıza özel günlerde kalıcı bir hediye gönderebilirsiniz.

Yorumunuzu Yapabilirsiniz