Saksı Çiçekleri Çeşitleri ve Özellikleri

Doğanın büyülü dünyasını ev ve işyerlerinize taşımak için saksı çiçeği gönderebilir ve yakınlarınıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Rengarenk çiçeklerden oluşan saksı çiçekleri mekana dekoratif görünüm de sağlar. Özel günler ve özel günler dışında da sipariş edeceğiniz saksı çiçeklerinin özellikleri farklıdır. Göndereceğiniz kişinin hoşlandığı çiçeği bilirseniz karşınızdaki kişiye daha büyük jest yaparsınız.

Online Saksı Çiçekleri ve Özellikleri

Yaş günü, evlilik yıldönümü, iş tebrik kutlaması gibi özel günlerde yollayacağınız çiçeklerin özellikleri farklıdır. İş tebrik kutlaması için saksıda orkide, teraryum, bonsai, difenbahya gibi çiçekleri tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize gül, papatya, lilyum, orkide, karanfil gibi güzel kokulu ve duygusal çiçekleri gönderebilirsiniz.

gulbahce

Online Saksı Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

İnternet üzerinden çiçek siparişi vermeden önce çiçek kategori bölümlerini incelemelisiniz. Beğendiğiniz çiçeğin özelliklerini daha iyi anlar ve göndereceğiniz kişiye nasıl gideceği hakkında fikir sahibi olursunuz. Hemen siparişinizi verdiğiniz zaman istediğiniz adrese gönderilir. Saksı çiçeği ile birlikte mesajınızı da iletebilir ve karşınızdaki kişiye önem verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Saksı çiçeklerinin genel özellikleri sulama işleminin belirli aralıklarla yapılması ve toprağına vitamin eklenmesidir. Kuruyan ve çürüyen yapraklar ise temizlenmeli. Direk güneş ışığından korumalısınız. Çok soğuklarda ise çiçekleriniz için önlem almalı ve çiçeğin donmamasını sağlamalısınız. Saksı içinde bulunan toprak azaldığı zaman kaliteli toprak eklemeli ve yılda bir defa toprağını değiştirmelisiniz.

Yorumunuzu Yapabilirsiniz