Saksı Çiçekleri Anlamları

Bulunduğu mekana hayat katan, doğayı ev ve ofisinize taşıyan saksı çiçekleri ile büyüleyici güzellikleri hissedin. Çiçek yollarken anlamını bilirseniz, göndereceğiniz kişinin üzerinde daha özel etki bırakırsınız. Yaş günü, sevgililer günü, iş tebrik kutlaması, yeni doğan bebeğe çiçek, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde yollayacağınız çiçeklerin anlamı farklıdır. Özel günün anlamına uygun çiçekleri yollayarak sevdiklerinizin dikkatini daha çok çekersiniz.

Online Saksı Çiçeği Gönder

Sevdiğiniz kişiye kırmızı gül, beyaz gül, orkide gönderebilirsiniz. Özel anlam içerdikleri gibi sadakat ve büyük aşkı da anlatır. Anne ve babanıza ise orkide, gül, karanfil ya da büyük yapraklı çiçekleri yollayarak hayatınıza renk kattıkları için teşekkür edebilirsiniz. İş yerine ise yaprakların gösterişli olan difenbahya çiçeğini gönderebilirsiniz.

kitapta-gül-orkide-cd

Saksı Çiçekleri Nasıl Gönderilir?

Yakınlarınıza ve sevdiklerinize saksı çiçeği göndermek istiyorsanız kategori bölümünü inceleyerek göndereceğiniz çiçek hakkında fikir sahibi olun. İnternet üzerinden hemen siparişinizi vererek istediğiniz adrese çiçek gönderebilirsiniz. Özel tasarımlı ve kişiye özel hazırlanan çiçek aranjmanları ise karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri gösterir.

Saksı çiçeklerinin bakımı kolay ve dayanıklı olduğu için daha çok tercih edilir. Harika görünümleriyle bulunduğunuz mekana doğanın esintilerini de getirir. Saksı çiçeklerinin bakımlarını ihmal etmediğiniz zaman uzun yıllar yaşar. Özel aranjmanlı saksılarda sunulan çiçeklerle yakınlarınıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Rengarenk açan çiçeklerle sevdiklerinizin kalbinde sımsıcak duygular bırakın.

Yorumunuzu Yapabilirsiniz