Guzmanya Siparişi Ver

Guzmanya çiçekleri, Güney Amerika’nın kuzey batısında yer alan Karayipler’de yetişmektedir. Tropikal yağmur ormanlarında yetişen bu çiçekler ormanların yüksek enerjisi ve ruhu ile kendisini geliştirerek büyür. Günümüzde hediye olarak da tercih edilen bu çiçekleri guzmanya siparişi ver aramaları yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Guzmanya Çiçeğinin Anlamı Nedir?

Guzmanya çiçeklerinin renklerine göre farklı anlamları vardır. Kırmızı renkli olan guzmanyalar enerji, yaşam ve doğru hayat arkadaşının bulunması ile oluşan sonsuz ve ateşli aşkı temsil eder. Sarı renkli olan guzmanya ise, şans ve zenginlik gibi anlamlar ifade eder. Pembe renkli olanların ise ölümsüz aşkı simgelediği söylenir. Turuncu ise, önemli bir hedefi başarılı bir şekilde tamamlayabilme anlamını taşımaktadır.

guzmanyabitkisi

Guzmanyaların adı bilimsel sınıflandırmaya bu çiçekleri sokan kişinin adından gelmektedir. Anastasio Guzman adlı eczacı ve botanikçi olan Guzman, tarihi objelere olan merakı ile de tanınmaktadır. Ölümünden sonra meslektaşları tarafından çiçeğe guzmanya çiçeği adı verilmiştir.

Doğanın, var oluşun ve yaşamın en önemli temsilcilerinden olan guzmanya çiçeklerini sevdiklerinize hediye edeceğiniz zaman online sipariş verebileceğiniz firmaları iyi bir şekilde araştırmalısınız. Güvenilir firmalardan sipariş verdiğiniz zaman daha canlı guzmanyalara erişebilirsiniz.

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler günü gibi pek çok farklı özel günde sizler de farklı renklere sahip olan guzmanya çiçeklerini hediye olarak sevdiklerinize vererek onları mutlu edebilirsiniz.

Yorumunuzu Yapabilirsiniz