Güller ile Hazırlanan Muhteşem Aranjmanlar

Güller her daim çiçek aranjmanların da ilk sırayı alan çiçeklerdir. Farklı çiçek seçimleri ile hazırlanmasının yanı sıra kendi başına da istenen etkiyi elde etmesi mümkündür. Birçok farklı tasarım uygulamasında yer alan güller aynı zamanda sevginin ifade edilmesinde de kullanılması nedeni ile tercih ediliyor.

kitapta-gül-orkide-cd

Kırmızı renge sahip olan güller ile hazırlanan aranjmanlar oldukça hoş ve son derece eşsiz bir görsellik sunarken sarı, pembe, beyaz ve daha birçok farklı renk seçimi ile de yeni aranjman uygulamalarına yer açılıyor.

Gül aranjman uygulamalarında aynı zamanda yenilenen teknolojiden de destek alınarak farklı çalışmalara da yer veriliyor. Bu tasarım çalışmaları arasında bulunan vakumlu gül çalışmalarında hava ile temasın kesilmesi ile bir cam içine konan gül yaklaşık iki yıl boyunca solmadan kalabiliyor. Ofisler için ideal bir masa dekorasyon seçimi olan vakumlanmış gül aranjman çalışmalarını kendiniz için satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinize de armağan etmek için bu seçime yer açabilirsiniz.

Gül Aranjman Seçimi

Güller ile hazırlanan aranjman seçimlerinizi yaparken kararsız kalıyorsanız gönderim amacına göre tercihlere yer verebilirsiniz. Gönderim amaç seçiminizi yaptıktan sonra karşınız acıkan listeden daha kolay seçiminizi yaparak aranjmanı sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Aranjman seçiminde sadece gönderim amacı değil aynı zamanda sevdiklerinizin de beğenisine hitap edebilecek olan tasarım seçimine yer vermeniz de önerilir.

Yorumunuzu Yapabilirsiniz