Doğum Günü İçin Uygun Saksı Çiçekleri

Sevdiklerinize doğum günlerinde buket çiçek göndermek yerine saksı çiçeği gönderebilirsiniz. Hem evlerde hem de işyerlerinde bakımı yapılabilen ve dekoratif açıdan da muhteşem bir görünüm sunan saksı çiçeği siparişi internet üzerinden kolaylıkla verilebiliyor. Doğum günü kutlama mesajınız eşliğinde gönderim yapabileceğiniz çiçekler sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Mis Kokulu Orkidelerle Doğum Günü Kutlaması

Orkideler bulundukları ortama muhteşem bir koku yayıyor. Bu yönüyle doğum günleri gibi özel günlerde saksı çiçeği gönder diyerek orkide gönderimi yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek de bonsai! Minyatür ağaç görünümü sunan bonsailer saksı içerisinde gönderilebilen ve bakımına dikkat edildiğinde uzun süre yaşayabilen bitkiler arasında yer alıyor.

Bonsailerin pek çok farklı türü mevcut. Yaprakları renkli olanlar da tercih edilebilir. Gösterişli duruşu ile ön plana çıkan kırmızı antoryum da doğum günlerinde sıklıkla tercih edilen saksı bitkilerinden bir diğeri oluyor. Sıra dışı çiçeği ve geniş yaprakları ile mekana estetik bir atmosfer kazandıran bu bitkiler uygun fiyatları ile de tercihlerin odak noktası olabiliyor.

AlohaBitkisi ile Sevdiklerinizi Şaşırtın

Seçenekleriniz arasında aloha bitkisi de var. Genellikle doğal görünümlü saksılar içerisinde hazırlanan aloha bitkisi özel ve estetik bir görünüme sahip. Doğum gününde sevdiğiniz için bu bitkiyi tercih ederseniz çok cüzi bir ödeme yapmanız yeterli olur. Çünkü bu bitki de pek çok saksı bitkisi gibi minimum fiyatlara sahip.

Yorumunuzu Yapabilirsiniz